Kdy budete chtít | webinář

Otužování - online workshop

Občas se mě někdo zeptá, kdy by se mělo s otužováním začít. V zimě? Na podzim? Nebo na jaře? Odpověď je jednoduchá - TEĎ!
Otužování - online workshop

Čas a místo

Kdy budete chtít
webinář

O události

Občas se mě někdo zeptá, kdy by se mělo s otužováním začít. V zimě? Na podzim? Nebo na jaře? Odpověď je jednoduchá - TEĎ! Spousty lidí, kteří v otužování našli zálibu tvrdí, že je mrzí, že to odkládali. Možná právě v této době je důležité, abychom zapracovali na svém zdraví, imunitě a možná na tom nejdůležitějším - pozitivní mysli.

A tak, co začít se mnou, ale beze mě?

Ano, myslím to vážně!

Natočil jsem pro vás sadu videí, která vás uvedou do problematiky a provedou vás základem otužování a ovládnutí mysli pomocí dechu a vlastně i ovládnutí dechu. Skripta Wim Hofovy metody vám pomohou pochopit některé souvislosti. Mobilní aplikace vám pak pomohou projít dýchacími cviky a upevnit si je v praxi. A během osobní konzultace probereme vše co budete potřebovat. Jednoduše řečeno - můžete mít z otužování užitek již nyní.

  • Videonávody, díky kterým budete moci začít s otužováním již dnes.
  • Tipy na pomocné mobilní aplikace a články s tématem otužování atp.
  • Skripta Wim Hofova metoda
  • 30 minut osobní konzultace prostřednictvím videohovoru, telefonu, messengeru a nebo v případě Barbory a okolí osobně u vody atp.

Cena 890Kč

Sdílet událost