5 minut slávy

Natočit Petra Kapouna pod vodou jenom ve „spoďárech“ a pak celý týden zvedat telefony. Rozhodně jsme nečekali, co to naše video způsobí. Tak jen krátká rekapitulace. A seznam, kde všude naše video bylo publikované.

Čtyři dny po publikování videa máme kolem 200 000 shlédnutí z facebookového zdroje a přes 200 sdílení. Tři týdny po publikování máme 350 000 shlédnutí originálního videa a téměř 300 sdílení a přes 500 000 shlédnutí i s následujícími videi z facebookového zdroje.

Sdílené video nebo reportáž se postupně objevila v těchto médiích – některé s naším souhlasem a vědomím a jiné bez – i proto na některých odkazech naleznete nepřesné nebo zavádějící informace o nás nebo našich schopnostech :-)

Také jsme na Miladě od té doby byli dvakrát dotáčet záběry pro TV a Petr byl pozván do Rozhlasu.

ČR

Slovensko

V angličtině

No a co to udělalo s námi? Za sebe musím říct, že jsem pořád ten skromnej a hodnej kluk jako před tím, než se z nás staly celebrity :-) ... osobně jsem rád, že jsem se toho mohl zúčastnit - píšu zúčastnit, protože jsem pouze točil video a publikoval, ale sám bych něčeho takového jako Petr nebyl schopen. ... a co je super, je to, že se mi teď na základě reportáží ozývají zájemci o freediving z Teplic a okolí.