Minicomp Brno 2020


Letos konečně závody i v českém bazéně. O víkendu jsem byl v Brně - na MiniComp Brno 2020.

Závody jsem pojal jako přípravu na MČR v Budějicích o měsíc později. Zaměřil jsem se čistě na statiku a na experimenty s tréninkem. A já myslím, že dobrý. Zjistil jsem co dělám dobře a výborně a taky co dělám úplně blbě. A i přes to "blbě" jsem zadržel dech na 7.05 a disciplínu vyhrál a splnil si reprezentační kritérium. Na dynamiku bez ploutví jsem nastoupil s šancí na celkové vítězství, ale tentokrát bez ambicí a předchozího tréninku a vzhledem k experimentům v přípravě na statiku jen opatrně. Vynořil jsem na 117m - čistý a s bílou kartou. A nakonec to stačilo na celkové třetí místo - pěkně po bodě jsme se seřadili za sebou s Jakubem Sirovátka a Michal Dabrowski.

Na Minicompu v Brně jsem byl poprvé a musím říct, že to jsou perfektně připravené závody na moc pěkném místě ... i rozhovor se mnou udělali, viď Jirko :-)

A mimochodem za pozornost rozhodně stál i skvělý výkon dalšího Apneamana Broni Pečnera s novým nároďákem 200DYN BI-FI.

A nakonec jsme zachraňovali i žraloky se Sea Shepherd Czech Republic, ale o tom někdy příště.


A tak díky všem za podporu, zvláště pak buddy Vendy Strachotové, Apneaman, Seamaster.cz, Dagoury Florian, Jiří Sýpal - Masáže Chiva, Aquacentrum Teplice, město Teplice, mySASY, www.mindthebody.cz, Kouč na cestách, Energyvita.cz, Aqua Studio ORCA Teplice, a kamarádům z Freediving Teplice, Petr Vala a Alena Konecna