TRÉNUJ SE MNOU A PODPOŘ MĚ

V závodním freedivingu využiju naplno tréninkové a výživové metody odborně vedených tréninků. Své know-how nabízím i tobě. A já i díky tobě budu mít víc finančních postředků pro závodní freediving. Pokud se mě rozhodneš podpořit a přitom i něco získat a naučit se něco nového, budu rád. Neváhej mě kontaktovat.

TRÉNINK BĚHU

Pokud nevíš jak začít, nebo jsi začal už mnohokrát a mnohokrát přestal, pak jsem tu přesně pro tebe.
Naučím tě správnou techniku běhu, vhodné rozcvičení před během i uvolnění svalů po rychlejší regeneraci.
Součástí tréninku je sestavení tréninkového plánu, doporučení vhodné obuvi a dalších vychytávek, které ti běh zpříjemní a hlavně u něj udrží.

 
FIT CONSULTING

70% toho jak se cítíte a jaké výkony od svého organismu můžete očekávat je jen o správné stravě. Jako člen Energyvita teamu pracuji jako poradce pro výživu - se specializací na vrcholové i hobby sportovce, ale nejen na ně.
Více energie, rychlejší regenerace, vyšší výkon - zjistíš, že tvoje tělo "nemá" limity. Skutečně mě neustále překvapuje, čeho je "zdravý" organismus schopný.
Součástí konzultingu je vytyčení zásad, vytvoření zdravého základu na kterém budete stavět, praktické tipy vytvoření jídelníčku na míru podle tvé chuti. Jednotlivé části jsou volitelné.

UKÁZKA FREEDIVINGU

Freediving je především souznění s přírodou. Seznámím tě s tím jak bezpečně podniknout první kroky ke skvělým zážitkům pod hladinou. Ukážu ti, že vydržet pod hladinou v pohybu více než minutu (a v nepohybu i více než 3 minuty) nemusí být pro nikoho problém.
Plnohodnotného freedivera z tebe neudělám, ale namotivuju tě a doporučím ti ty nejlepší instruktory z nejstarší české freediverské školy - Apnea Academy.

TRÉNINK PLAVÁNÍ

Správná technika v plavání základ pro efektivitu pohybu. Stejně jako v běhu i plavání se technika mění podle vzdálenosti, kterou chcete uplavat. Naučím tě, jak se vyvarovat chyb a o to víc si plavání bezpečně užít i na volné vodě.
Součástí tréninku je sestavení tréninkového plánu a doporučení vhodných tréninkových pomůcek.

 
 
 

Reference

Mistr světa ve freedivingu.

Před pár lety jsem stravu příliš neřešil, Ale postupem času začaly být mé cíle vyšší, a tak jsem hledal možnosti jak svojí výkonnost posunout. Od okamžiku, kdy jsem se začal věnovat i stravě, tak se mi začala zrychlovat regenerace a díky tomu jsem mohl navýšit tréninkové dávky. Když se vám dobře trénuje, nejste tak unavení, a také se zlepšuje vaše psychika, což je mnohdy to nejdůležitější.

U Davida oceňuji to, že dokáže naslouchat a každému poradit podle svého citu a získaných zkušeností. Nezůstává na místě, stále se zlepšuje.

Mistryně světa a světová rekordmanka ve statické apnoi.

"Strava je rozhodně nesmírně důležitá, a to nejen pro sport. Já jsem si na sobě ověřila, že opravdu záleží na tom, co člověk jí, a že to sportovní výkon dost podstatně ovlivní. V mém případě je strava cca 20-25 % mého výkonu ve statické apnoi, zbytek je o čistě hlavě.

David mi představil superpotraviny, které mi nejen pomáhají k lepšímu výkonu, ale také značně obohatily můj poněkud „osekaný“ jídelníček v předzávodní fázi. A ráda se nechám inspirovat, například recepty na webu Energyvita. Jsem totiž docela mlsná :-)"

Hráč BK Ústí nad Labem,

účastník All Star Game.

"Pro mě jako profesionálního sportovce je strava zásadně důležitá, z kvalitních výrobků čerpám velké množství energie.

Můj výkon ovlivňuje ve velké míře, protože dám tělu to, co potřebuje a pak pracuje na 120%.

Poradenství od Davida oceňuji pro to, jak zdravé stravě rozumí a dokáže individuálně a z vlastních zkušeností doporučit stravu pro každého."

 

Juniorský mistr republiky v cyklokrosu.

Mistryně ČR v dlouhém triatlonu,

Ironmanka, Ultramaratonistka.

"Trénink, psychika, strava a regenerace jsou navzájem spojené nádoby a jedině jejich vyváženost zaručuje kvalitní sportovní výkon. Proto na stravu kladu veliký důraz, nejen v závodě, v tréninku, ale i v běžném životě.

Skladba a načasování rozhodne posune můj výkon. Strava je tou oblasti, kde se dá hodně získat, ale i ztratit.

David je výborný coach a odborník na životosprávu, což je podložené jeho vlastními zkušenostmi a může vás dovést za tím, co od života očekáváte."

Mistr světa ve freedivingu.

"Strava je jedním ze základních předpokladů správné přípravy na výkonnostní freediving. A výkon tím pádem ovlivňuje výrazným způsobem. Na jednom společném soustředění jsem se od Davida dověděl zajímavé informace o nutričních hodnotách některých méně známých, nicméně pro freediving a zdravý životní režim vhodných potravin."

Reprezentant ČR ve vrhu koulí,

4. na MS Skotské hry 2016.

"Strava je podle mě 70% úspěchu.

Když se blíží závody, tak do stravy přidám mnohem více kalorií a sacharidu, protože můj výkon trvá 4-6 hodin, tudíž musí mít tělo palivo.

David mi otevřel oči, poradil mi ohledně přírodních suplementu a jsem mu za to vděčen. Sám na sobě mužů porovnat, že produkty z Energyvity opravdu fungují."

Vicemistryně světa ve freedivingu.

Bývalý hráč BK Ústí nad Labem, sportovní manager.

"Celý život jsem sportoval a většinu kariéry na profesionální úrovni a jak to tak bývá, když je člověk mladý a hloupý:-) tak se moc nehlídá, ale s postupem času jsem začal poznávat, jak moc důležitou součástí sportovního života je jídelníček a čím více se tomu věnuji, tím více vidím, že strava ovlivňuje vlastně vše.

Oceňuji to, že se s Davidem známe už strašně dlouho, a jak všichni víme, každému vyhovuje něco jiného. Jídelníček sestavený na míru pro jednoho, nemusí mít účinek u jiného a David už mě zná a ví co potřebuji, což je ta největší výhoda."