KURZY

Prolom limity svého těla a mysli!

 

Freediving je poslední dobou stále více v povědomí veřejnosti. Freediving je ideální způsob jak se odreagovat, poznat sám sebe ještě lépe a přiblížit se k přírodě v čisté formě. 
Bez nadsázky, to co zažijete na nádech pod vodou, nezažijete nikde jinde – volnost, radost, dobrodružství.​ Kromě nových zážitků, freediving přináší i vyšší sebevědomí, lepší schopnost soustředění nebo efektivnější hospodaření s kyslíkem – vše co využijete i při jiných sportech, zejména vytrvalostních nebo u přístrojového potápění.​ 
Na prvním kurzu se pak zaměřujeme především na statickou apnoi.

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. V nabídce jsou individuální i skupinové kurzy a nově také hodinové workshopy.

Otužování je jedním z nejintenzivnějších způsobů sebepoznání. Přináší nespočet zdravotních a regeneračních benefitů a mentální odolnost. Na workshopu se zaměřujeme na techniky otužování, dýchání inspirované freedivingem, metodu Wima Hofa a řízenou relaxaci. Obsahem je také seznámení s fyziologií adaptace na chlad a diskomfort. V samotné praxi pak ponoření do ledové vody, cvičení pro zahřátí a dechová cvičení pro relaxaci. Zde pochopíte co znamená vnímat sebe sama.

Workshop je vhodný pro začátečníky. V
 nabídce jsou individuální i skupinové workshopy, nově pak speciální nabídka workshop na klíč pro studia.

 

Pokud máte zájem napište mi na info@davidvencl.cz nebo volejte 777821084

Nadcházející kurzy
Základní kurz freedivingu
Kdy budete chtít
Kde budete chtít
Kdy budete chtít
Kde budete chtít
Freediving je ideální způsob jak se odreagovat, poznat sám sebe ještě lépe a přiblížit se k přírodě v čisté formě. Bez nadsázky, to co zažijete na nádech pod vodou, nezažijete nikde jinde – volnost, radost, dobrodružství.​
Workshop otužování - skupina
Již brzy ...
Místo bude upřesněno
Již brzy ...
Místo bude upřesněno
Prolom limity svého těla a mysli! Workshop zaměřený na techniky otužování, dýchání inspirované freedivingem, metodu Wima Hofa a řízenou relaxaci.

WIM HOFOVA METODA

Stáhněte si skripta.