KURZY
Prolom limity svého těla a mysli!
workshop_otuzovani.JPG
OTUŽOVÁNÍ

Otužování je jedním z nejintenzivnějších způsobů sebepoznání. Přináší nespočet zdravotních a regeneračních benefitů a mentální odolnost. Na workshopu se zaměřujeme na techniky otužování, dýchání inspirované freedivingem, metodu Wima Hofa a řízenou relaxaci. Obsahem je také seznámení s fyziologií adaptace na chlad a diskomfort. V samotné praxi pak ponoření do ledové vody, cvičení pro zahřátí a dechová cvičení pro relaxaci. Zde pochopíte co znamená vnímat sebe sama.
Workshop je vhodný pro začátečníky.

Benefity

lepší imunita

posílení kardiovaskulárního systému

adaptace

na stres

rychlejší regenerace

OTUŽOVÁNÍ

mindfulness

ovládnutí

mysli

kurz_freedivingu.jpg
FREEDIVING

Freediving je poslední dobou stále více v povědomí veřejnosti. Freediving je ideální způsob jak se odreagovat, poznat sám sebe ještě lépe a přiblížit se k přírodě v čisté formě.
Bez nadsázky, to co zažijete na nádech pod vodou, nezažijete nikde jinde – volnost, radost, dobrodružství.​ Kromě nových zážitků, freediving přináší i vyšší sebevědomí, lepší schopnost soustředění nebo efektivnější hospodaření s kyslíkem – vše co využijete i při jiných sportech, zejména vytrvalostních nebo u přístrojového potápění.​ 

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

Benefity

lepší

hospodaření s kyslíkem

adaptace na stres

větší

objem plic

adaptace pro vyšší hladinu CO2

FREEDIVING

mindfulness

ovládnutí

mysli

Nadcházející kurzy

 • Voucher - otužovací workshop
  Kdy budete chtít
  Místo bude upřesněno
  Kdy budete chtít
  Místo bude upřesněno
  To nejlepší co v této době můžete udělat pro své zdraví a imunitu. Jen se překonat. Rád vás provedu prvním ponorem. Občas se mě někdo zeptá, kdy by se mělo s otužováním začít. V zimě? Na podzim? Nebo na jaře? Odpověď je jednoduchá - TEĎ!
 • Freediving - základní kurz - privátní
  Kdy budete chtít
  Kde budete chtít
  Kdy budete chtít
  Kde budete chtít
  Freediving je ideální způsob jak se odreagovat, poznat sám sebe ještě lépe a přiblížit se k přírodě v čisté formě. Bez nadsázky, to co zažijete na nádech pod vodou, nezažijete nikde jinde – volnost, radost, dobrodružství.​
 • Otužování - online workshop
  Kdy budete chtít
  webinář
  Kdy budete chtít
  webinář
  Občas se mě někdo zeptá, kdy by se mělo s otužováním začít. V zimě? Na podzim? Nebo na jaře? Odpověď je jednoduchá - TEĎ!
otuzovaci_workshop.jpg
otuzovaci_workshop.jpg

OTUŽOVACÍ WORKSHOP
ONLINE EDICE

Prolomte své limity hned TEĎ!

Základem online workshopu jsou výuková videa, která vás uvedou do problematiky a provedou vás základem otužování a ovládnutí mysli pomocí dechu a vlastně i ovládnutí dechu.

Cena 890Kč / pro účastníky offline ws zdrama